top of page

Náš tím

​To,že ste sa preklikali až sem, nás veľmi teší - že Vás zaujímame aj ako jednotlivé články Weddings.sk. Tím Weddings.sk tvoria tri osoby, každá rovnako podstatná a každá z nich má svoju dôležitú funkciu. Ak o nás chcete teda vedieť viac, prezrite si naše profily, a zoznámte sa s nami ako s niekým, kto Vašu svadbu spraví nezabudnuteľnou.

Spoznajte nás

IMG_4498.JPG

BcA.Vanda Pirková

  • Facebook
photo.jpg

Miroslav Pirk

  • Facebook
  • Whatsapp
IMG_8090.JPG

Leila Vranská

  • Facebook

CEO Weddings.sk , Hlavný fotograf

Vanda, hlavná fotografka ktorá väčšinou stojí za objektívom. Fotografovaniu svadieb sa začala venovať krátko pred študovaním fotografie na vysokej škole, ktorá jej prehĺbila technické aj umelecké zručnosti. 

Vanda má na svojom konte viac ako 63 svadieb, takže by sa dala považovať za ostrieľanú profesionálku.

Vo svojej práci kladie dôraz na autentickosť momentu, vďaka čomu sú jej fotografie plné skutočného života a dynamiky. Miluje spontánne a nefalšované spomienky, ktoré Vám vie zachytiť.

Za Vandou stojí nielen jej technická zručnosť a kreativita, ale aj hlboké porozumenie dôležitosti svadobného dňa. Miluje zachytávať každý smiech, slzy šťastia a zamilované pohľady, aby páry mohli svoje spomienky prežívať znova a znova. 

CEO DámeSelfie.sk, Secondshooter

Miroslavovo veľdielo - drevená fotobúdka ktorá Vám vďaka samoobslužnému systému vytlačí niekoľko diesiatok momentiek za menej než hodinu. Začalo to nákresom na papieri, a dnes je Miroslav hlavou celého projektu fotobúdky, stavia celé scény a kedykoľvek dokáže vlastnými rukami vytvoriť ďalšiu dokonalú fotobúdku.

Miroslav je tiež nepostrádateľným secondshooterom  na svadbách. Jeho kombinácia technických zručností, kreatívneho nadhľadu a schopnosti pracovať pod tlakom ho robí ideálnym manažérom fotobúdky a dôveryhodným asistentom na svadbách. Jeho práca a odhodlanie k poskytovaniu služieb od výmyslu sveta  znamenajú, že žiadna svadba nepríde o nič dôležité, a jeho fotky budú vždy iba prínosom.

Digital Art Manažér

Leila je srdcom a dušou digitálnej kreativity na Weddings.sk, kde jej vášeň a zručnosti v oblasti digital artu  V role správcu sociálnych sietí Leila vytvára zjednotený vizuál oboch projektov, ale taktiež sa snaží vždy sledovať trendy.

Projekt fotositen je Leilinou korunnou perlou, kde sa jej zameranie na digitálny viziál prejavuje v plnej sile.  Jej schopnosť integrovať digitálny dizajn s praktickou funkcionalitou zabezpečuje, že jej navrhnutá fotostena   je  vizuálnou ozdobou každej svadby.

Leilina práca vo Weddings.sk tak predstavuje perfektnú syntézu kreativity, technológie a osobného prístupu, čím neustále posúva hranice toho, ako môže byť digitálny dizajn využitý na obohatenie každej jednej svadby.

bottom of page