top of page

Svadobné víno

" Lebo vo víne je pravda."

Víno Weddings.sk

Na Weddings.sk rozumieme, že každá svadba je jedinečná príležitosť, ktorá si zaslúži iba to najlepšie, vrátane výberu nápojov ponúkaných na oslave.

 

S potešením predstavujeme exkluzívnu službu sprostredkovania vín zo súkromného archívu, ktorá dodá vašej svadbe nádych luxusu a originality.

V našej ponuke nájdete vybrané vína, ktoré sú nielen chuťovým potešením, ale aj elegantným doplnkom vašej svadby. Ponúkame vám červené víno Allibernet z roku 2019, charakteristické svojou intenzívnou chuťou a bohatým arómou, ktoré poteší všetkých milovníkov červených vín.
Pre priaznivcov bieleho vína máme v ponuke Pinot Blanc z roku 2021, ktoré osloví svojou sviežosťou a jemnou ovocnou vôňou.

Ponúkame Vám samozrejme aj možnosť personalizovať fľaše vína podľa vašich predstáv a preferencií. Máte na výber z rôznych štýlov etikiet, vrátane elegantných transparentných etikiet, ako aj možnosť dekorácie fľašie zlatým sprejom. Vlastná etiketa vám umožňuje vytvoriť si vlastný, osobitý dizajn, odrážajúci charakter vašej svadby.

Cena za víno z nášho archívu je stanovená na 2,25€ za 075l (1 fľaša), čo z neho robí prístupnú, no zároveň výbornú voľbu pre váš veľký deň. Aby sme vám mohli ponúknuť túto jedinečnú službu, je podmienkou, že okrem vína objednáte aspoň jednu ďalšiu službu ponúkanú Weddings.sk

Víno Weddings.sk

Cena vína je 2,25€/0,75l

Cena návrhu je 35,-€
Konečná cena dodávky sa odvíja od množstva použitého materiálu a jeho typu.

bottom of page