top of page

Výroba fotobúdky na mieru

fuzky2.png

Ste fotograf, kameraman, svadobná agentúra, alebo proste chcete mať v svojom portfóliu fotobúdku?

Objavte Unikátnu Príležitosť s Našou Kompletnou Výrobou Fotobúdok

Naša spoločnosť prináša inovatívne riešenie pre každého, kto chce obohatiť svoje podnikanie alebo osobné podujatia o jedinečnú zábavu. Ponúkame kompletné vyrobenie fotobúdok, ktoré sú nielen cenovo dostupné, ale aj plne personalizovateľné, aby presne vyhovovali vašim potrebám a predstavám.

okuliariky2.png
DSC_7885.jpg

Výhody, ktoré si zamilujete

Prečo si nechať vyrobiť fotobúdku práve nami?

01

Bezkonkurečné Ceny *

Naša ponuka je navrhnutá tak, aby bola dostupná pre širokú škálu zákazníkov, od malých podnikateľov po veľké spoločnosti, čím zabezpečujeme najlepší pomer ceny a kvality na trhu.

02

Kompletná Sada Komponentov

S našou fotobúdkou dostanete všetko potrebné pre jej okamžité používanie - vrátane kvalitného displeja, profesionálneho fotoaparátu a spoľahlivej tlačiarne. Nečakajte žiadne skryté náklady, všetko je zahrnuté v jednej cene.

03

Personalizácia na Mieru

Uvedomujeme si, že každý zákazník má unikátne požiadavky. Preto našu fotobúdku dokážeme prispôsobiť podľa vašich špecifických želaní, či už ide o dizajn, softvérové funkcie, alebo prispôsobené rekvizity a pozadia.

04

Kompletné Školenie a Podpora

Ponúkame nielen detailný manuál, ale aj osobné školenie pre každého zákazníka, aby ste mohli svoju fotobúdku využívať efektívne a bez akýchkoľvek ťažkostí. Náš tím je vám navyše k dispozícii pre akúkoľvek technickú podporu alebo poradenstvo.

kolacik.png
ústa.png

Aj takto môže vyzerať Vaša fotobúdka

Aj takto sa môžu zabávať Vaši hostia

Nezáväzná ponuka
5C653BC9-06FA-4470-808A-F06C775BDF87.PNG

Pošlite nám správu a my odpovieme najneskôr do 48 hodín.

Ďakujeme!

5F2C0761-AF12-42E8-AC4D-F8311D40BAC3.JPG

Miroslav Pirk 

fotobudka@weddings.sk

+ 421 910 176 655

*Cena fotobúdky záleží od vyžadového materiálu, komponentov, a ich dostupnosti. Ceny sa pohybujú od 1000,-€ a vyššie, pri základných fotobúdkach bez niektorých komponentov.

bottom of page